Kolejne hity PlayStation trafią na GOG! Platforma z Polski wzbogaci się o dwie świetne gry

God of war 2018 uncharted gog galaxy

Sony w ramach strategii wejścia na rynek pecetowej dystrybucji gier dość chętnie przeportowuje swoje hity na nową platformę. Do tej pory tytuły obecne wcześniej tylko na PlayStation pojawiły się na Epic Game Store oraz Steam, a od niedawna także na GOG-u. Ta ostatnia platforma już niedługo wzbogaci się o kilka wyjątkowo interesujących pozycji od Japońskiego przedsiębiorstwa.

God of War z 2018 roku oraz Uncharted Dziedzictwo Złodziei wkrótce pojawią się na GOG-u

W oficjalnym komunikacie, który pojawił się na profilu GOG, potwierdzono, że już niebawem na tej platformie będzie można kupić God of War oraz zestaw Uncharted Dziedzictwo Złodziei. Dodatkowo interesujący może być fakt, że — zgodnie z polityką firmy — wszystkie te pozycje nie będą posiadały zabezpieczeń DRM.

Co ciekawe, już teraz w sklepie GOG pojawiły się odpowiednie zakładki, potwierdzające nadchodzące debiuty tych gier na polskiej platformie. Na ten moment przy obu tych pozycjach widoczny jest wyłącznie dopisek „Wkrótce”, co oznacza, że nawet nie bardzo wiadomo, kiedy owe zostaną wreszcie dodane.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 50 cali

Nie jest to pierwsza pozycja od PlayStation, która zawita na polskiej platformie. Od pewnego czasu można tam kupić Days Gone czy Horizon Zero Dawn Complete Edition, a już wkrótce oferta jeszcze bardziej się poszerzy. Przeciwnicy DRM-ów mogą mieć spore powody do zadowolenia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.