Remake Uncharted: Fortuna Drake’a na PS5 ma znajdować się w produkcji

Uncharted Drake's Fortune

Ostatnie poczynania studia Naughty Dog skupione były na odświeżeniu dwóch części The Last os Us. Wygląda jednak na to, że to nie koniec remake’ów spod skrzydeł „Niegrzecznych Piesków”. Jak bumerang bowiem wraca informacja o pracach nad odnowieniem pierwszej części przygód Nathana Drake’a.

Uncharted Drake’s Fortune Remake podobno znajduje się w produkcji

Podcast XboxEra z dnia 03.02.2024 r.

Na łamach ostatniego odcinka podcastu XboxEra, Nick Baker i John Clarke potwierdzili, że otrzymali informacje z niezależnych od siebie źródeł na temat prac koncepcyjnych nad odświeżoną wersją Uncharted Drake’s Fortune. Co ciekawe, nie są to pierwsze doniesienia o pracach nad rzekomym remakiem Fortuny Drake’a.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Użytkownik Twittera o pseudonimie Speclizer przyznał, że wszelkie plotki o nowym wydaniu pierwszego Uncharted pochodzą od niego. Dotarł on bowiem do informacji o tej produkcji w plikach premierowego wydania The Last of Us Part II z 2020 roku. Dziś potwierdził, że dane zawarte w owych plikach jasno wskazują na istnienie projektu odnowionego Uncharted Drake’s Fortune.

Co ciekawe, gracze dosyć entuzjastycznie zareagowali na wieści o rzekomych pracach nad remakiem pierwszych przygód Nathana Drake’a, które mogłyby trafić na PS5. Gra bowiem według powszechnej opinii słabo się zestarzała i przydałoby jej się odświeżenie.

A Wy jak sądzicie, czy remake pierwszego Uncharted jest potrzebny? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter), XboxEra

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.