Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC z datą premiery. Zagramy tego lata

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Poznaliśmy datę premiery Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC. Jak się okazuje, przesadnie długo już nie poczekamy, bo zagramy jeszcze tego lata. Przygody Nathana Drake’a i spółki w końcu sprawdzą także pecetowcy.

Data premiery Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC

Zwiastun Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei to pakiet zawierający wszystkie odsłony Uncharted oraz dodatek Zaginione Dziedzictwo. Większość posiadaczy konsol PlayStation przygody Nathana Drake’a zapewne już dawno ma za sobą, ale tego samego nie można powiedzieć o pecetowcach. Dobra wiadomość jest jednak taka, że Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC zadebiutuje już 20 czerwca 2022 roku. Co ciekawe, wspomniany termin nie został ujawniony przez wydawcę, a firmę Epic Games, która wspomniała go w artykule na swoim blogu.

Przeczytaj też: Fajne gry na PC za darmo

Steam nadal wskazuje datę premiery pakietu jako „2022”, więc zapewne już na dniach Valve zaktualizuje termin na swojej platformie. Niewykluczone, że oficjalnego ogłoszenia na temat debiutu Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC doczekamy się nawet jeszcze dzisiaj, lecz w zasadzie to już nieistotne, bo Epic Games jest zaufanym źródłem. Zamierzacie udać się na poszukiwanie skarbów na swoich pecetach, gdy zestaw ukaże się już na rynku? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z