Under The Moon za darmo na GOG-u. Trzy dni na zgarnięcie intrygującego indyka

Under The Moon

Już jakiś czas temu pojawiały się plotki sugerujące, że kolejną darmową grą na GOG-u będzie Under The Moon. Dziś okazało się, że były jak najbardziej prawdziwe, a grę można już odebrać ze strony sklepu. Gracze mają na to trzy dni.

Under The Moon za darmo

Zwiastun Under The Moon

Under The Moon to dosyć ciekawy indyk, który zgodnie z opisem na GOG-u jest grą przygodową uzupełnioną systemem zagadek. Podczas zabawy graczom mają też towarzyszyć klimatyczny, ambientowy soundtrack i spokojna atmosfera. Przypomnijmy, że produkcja pozostanie darmowa tylko do 1 maja.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Jeżeli chodzi o samą grę, to została wydana 5 sierpnia 2022 roku. Odpowiada za nią firma Bamya Games, a jej wydaniem zajęło się natomiast The Pack Studios.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ostatnia szansa - koniec promocji 12 czerwca!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.