Undisputed z datą premiery na PC, PS5 i Xbox Series X|S! Fani boksu mogą już zacierać rękawice

Undisputed

Undisputed od stycznia ubiegłego roku znajduje się we wczesnym dostępie na Steam. Na szczęście – jak się okazuje – już za kilka miesięcy ze wspomnianą produkcją będą mogli również zapoznać się posiadacze konsol Sony i Microsoftu. Deweloperzy ze studia Steel City Interactive ujawnili bowiem datę premiery pełnej wersji gry skierowanej do miłośników boksu.

Ujawniono datę premiery pełnej wersji Undisputed

Undisputed – zwiastun z datą premiery

Powyższy zwiastun informuje, że Undisputed zadebiutuje w pełnej wersji na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S dokładnie 11 października 2024 roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store i Xbox Store. Konsolowe wydanie gry studia Steel City Interactive zostało wycenione na 259 złotych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W sprzedaży dostępna jest też wersja Deluxe WBC Edition, dzięki której posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X|S będą mogli zagrać w Undisputed już 8 października 2024 roku. W tym przypadku użytkownicy konsol Sony muszą jednak przygotować się na wydatek rzędu 339 złotych. Posiadacze sprzętów Microsoftu będą musieli z kolei wydać na wspomnianą edycję aż 359 złotych.

Na koniec warto dodać, że Undisputed to „realistyczna gra bokserska”, która została opracowana przez „oddanych fanów pięściarstwa”. We wspomnianej produkcji dostępnych będzie ponad 70 licencjonowanych zawodników i zawodniczek. W gronie grywalnych postaci nie brakuje też legend pokroju Muhammada Alego czy Sugara Raya Robinsona.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.