UnDungeon trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

UnDungeon

Biblioteka Xbox Game Pass stale się powiększa, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że UnDungeon wzbogaci ją w dniu swojej premiery. To całkiem ciekawie zapowiadająca się hybryda kilku gatunków, która ma szansę zainteresować wielu graczy. Nic, tylko uzbroić się w cierpliwość!

REKLAMA

UnDungeon wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun UnDungeon

UnDungeon jest mieszanką gry RPG, przygodówki i roguelike’a. Wcielamy się tu w postać wybrańca, który jako jeden z nielicznych jest w stanie odwrócić Przesunięcie, czyli tragiczne w skutkach wydarzenie, które doprowadziło do scalenia siedmiu równoległych wymiarów w jedno uniwersum. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować, walczyć i rozwijać swoją postać, a także podejmować ważne decyzje, mające realny wpływ na zakończenie opowieści.

Premiera UnDungeon odbędzie się 18 listopada 2021 roku i jak można się domyślić, tego samego dnia gra pojawi się w Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!