Unpacking zadebiutuje w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unpacking

Na sierpniowej konferencji Xbox Stream Microsoft zapowiedział wiele nowych gier zmierzających do Xbox Game Pass. Na liście znalazło się m.in. tytułowe Unpacking, jednak wówczas nie było wiadomo, kiedy dokładnie gra pojawi się we wspomnianej usłudze. Dziś się to zmieniło, bo data premiery Unpacking przestała być tajemnicą. Dobra wiadomość jest taka, że przesadnie długo już nie poczekamy.

Unpacking zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Unpacking

Unpacking to relaksująca gra, której motywem przewodnim jest rozpakowywanie przedmiotów z pudeł i dekorowanie pomieszczeń w nowym mieszkaniu. Co ciekawe, według zapewnień twórców podczas zabawy będziemy mieli szansę na nawiązanie bliższej relacji z niewidzialną bohaterką i poznanie historii, która nie jest opowiadana w sposób bezpośredni. Trzeba przyznać, że brzmi intrygująco.

Data premiery Unpacking została ustalona na 2 listopada 2021 roku. Tego samego dnia gra pojawi się również w bibliotece Xbox Game Pass, gdzie będzie dostępna w wersji na Xboxa One oraz konsole nowej generacji (Xbox Series X|S). Jest cień szansy, że zadziała także w chmurze w ramach Xbox Cloud Gaming.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z