Unrailed! za darmo w Epic Games Store

Unrailed

Dziś czwartek, a czwartek oznacza gry na PC za darmo w Epic Games Store. Co prawda dzisiaj możemy mówić o liczbie pojedynczej, ale zawsze coś. W każdym razie Tim Sweeney i spółka zdecydowali się udostępnić graczom bezpłatnie produkcję pod tytułem Unrailed!.

REKLAMA

Unrailed! za darmo od Epic Games Store

Zwiastun Unrailed!

Unrailed! to ciekawa gra zręcznościowa stworzona z myślą o kooperacji. Akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego, a motywem przewodnim zabawy jest pozyskiwanie surowców do budowy szyn, po których jedzie pociąg. Fabuły samej w sobie tu nie znajdziemy.

Przeczytaj też: Gry na słaby PC

Jak już ustaliliśmy, Unrailed! jest aktualnie dostępne za darmo w Epic Games Store. Grę można pobrać bez żadnych opłat do 11 sierpnia.

Następną darmową grą w Epic Games Store będzie Cook, Serve, Delicious! 3?!. Ściągniemy ją od 11 sierpnia od godziny 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!