Until Dawn Enhanced Edition niczym pełnoprawny remake. Sony zapowiada sporo zmian względem oryginału

Until-Dawn

Wczoraj byliśmy świadkami zapowiedzi odświeżonego Until Dawn, który trafi na PC i PS5. Jak się okazuje, zmiany w grze wyjdą daleko poza zwykły remaster. Sony opisało je bowiem szczegółowo już po prezentacji gry.

Until Dawn Enhanced Edition przebudowane na Unreal Engine 5

Zwiastun Until Dawn

Until Dawn to gra, która w 2015 roku święciła sukcesy na PS4. Teraz Sony zapowiedziało jej remaster, co z pewnością ucieszyło wielu fanów klasycznego już horroru.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak się jednak okazuje, zremasterowaną grę można traktować jako swego rodzaju remake. Zostanie ona bowiem przebudowana na Unreal Engine 5.

Zmiany obejmą nowe i poprawione animacje, otoczenie, postacie, efekty specjalne oraz otoczenie. Ponadto produkcja wzbogaci się o kamerę z perspektywy trzeciej osoby.

Na sam koniec warto wspomnieć, że do Until Dawn trafi także nowa ścieżka dźwiękowa. Ta została skomponowana przez Marka Korvena.

Przypomnijmy, że gra zostanie wydana na PC i PS5. Nie znamy jej dokładnej daty premiery, ale jest ona planowana na 2024 rok.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.