Fatalne wieści: dzisiaj z Xbox Game Pass usuwają aż 4 gry! Oto ich lista – zobacz, co znika

Xbox Game Pass

Ponad 2 tygodnie temu Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę grudnia 2023. Z kolei wczoraj w abonamencie zadebiutowała ostatnia nowość z rzeczonej rozpiski, natomiast dzisiaj dobrych wiadomości niestety nie mamy. Otóż zgodnie z zapowiedzią, subskrypcję opuszczają aż 4 tytuły.

4 gry znikają z Xbox Game Pass – Chained Echoes, Potion Craft i więcej

Zwiastun Potion Craft

Niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy też nie, oferta Xbox Game Pass ciągle się zmienia. To z kolei oznacza, że niekiedy do subskrypcji trafiają nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Tak jest właśnie dzisiaj, bo Microsoft usuwa z abonamentu następujące gry:

  1. Chained Echoes (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Opus Magnum (PC)
  3. Potion Craft: Alchemist Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Rubber Bandits (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunka 2077

Wymienione wyżej produkcje opuszczą bibliotekę Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki gry wciąż pozostają dostępne w subskrypcji, abonenci mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Co tu dużo mówić – w obecnej sytuacji lepszy rydz niż nic.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Microsoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.