To się użytkownikom Xbox Game Pass nie spodoba. Microsoft usuwa z subskrypcji aż 4 świetne gry

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia 2024, a wielu graczy jednogłośnie przyznało, że to najlepsza oferta od dłuższego czasu. Niestety wówczas Amerykanie podali też, jakie produkcje wkrótce zostaną usunięte z subskrypcji. Dzisiaj przyszła przysłowiowa „kryska na Matyska” i z abonamentu wylatują aż 4 świetne produkcje.

MotoGP 22 i 3 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Zwiastun MotoGP 22

Nie da się ukryć, że rotacja oferty jest specyfikacją w zasadzie każdego abonamentu growego. Dlatego też nic dziwnego, że dzisiaj z subskrypcji Xbox Game Pass Microsoft usuwa aż 4 naprawdę dobre gry. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów – abonament opuszczają poniższe produkcje:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. MotoGP 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Persona 4 Golden (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Persona 3 Portable (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Garden Story (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one dostępne w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20% rabatu. Koniecznie napiszcie w komentarzach, za którymi z usuwanych tytułów będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.