7 gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! Zobacz ich pełną listę

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu Microsoft udostępnił ofertę Xbox Game Pass na marzec 2023, informując o nowościach oraz tytułach oznaczonych do usunięcia na najbliższy czas. Niestety dzisiaj abonament Amerykanów opuszcza 7 gier. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – A Memoir Blue, MLB The Show 22 i więcej

Zwiastun A Memoir Blue

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się regularnie – niekiedy trafiają do niej nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Jak już ustaliliśmy, dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją. Bez przedłużania, z subskrypcji znikają następujące gry:

  1. A Memoir Blue (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. MLB The Show 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Double Dragon Neon (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. Clustertruck (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Power Rangers: Battle For the Grid (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Kraken Academy!! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Chinatown Detective Agency (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Laptop do pracy – najlepsze modele

Wymienione produkcje wylecą z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Za którą z usuwanych gier będziecie tęsknić najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.