6 gier opuszcza dziś Xbox Game Pass – Alan Wake, FINAL FANTASY IX i więcej

Alan Wake

Przy okazji ogłoszenia pierwszych gier w Xbox Game Pass na maj Microsoft poinformował też o tytułach oznaczonych do usunięcia na później. Niestety felerna data właśnie nadeszła, bo dzisiaj z subskrypcji znika aż 6 naprawdę ciekawych gier. Szkoda, ale cóż – nic na to nie poradzimy.

Alan Wake i inne tytuły wypadają z Xbox Game Pass

Alan Wake
Alan Wake

Nikt nie lubi, kiedy abonament Microsoftu opuszczają jakiekolwiek tytuły, ale taka jest specyfika tej usługi i warto się z tym pogodzić. Przechodząc do konkretów, do końca dnia z Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate zostaną usunięte następujące gry:

  1. Alan Wake (konsole, PC)
  2. Dungeon of the Endless (konsole, PC, chmura)
  3. FINAL FANTASY IX (konsole, PC)
  4. Battlefleet Gothic: Armada 2 (PC)
  5. Hotline Miami (PC)
  6. Plebby Quest: The Crusades (PC)

Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że już niedługo Microsoft zrekompensuje nam te straty nowymi, równie ciekawymi lub jeszcze ciekawszymi grami.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z