Złe wieści… 6 rewelacyjnych gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! Oto ich lista

Xbox Game Pass

Niecałe dwa tygodnie temu Microsoft ujawnił nowe gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia, a także tytuły, które wkrótce zostaną usunięte z abonamentu. Niestety tak się składa, że dzisiaj subskrypcję opuszcza aż 6 naprawdę świetnych pozycji. Wielu graczy z pewnością będzie za nimi tęsknić.

Amnesia Collection, Back 4 Blood i 4 inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

Zwiastun Back 4 Blood

Czy nam się to podoba, czy też nie, z Xbox Game Pass regularnie usuwane są poszczególne gry. Jak już wspomnieliśmy, dzisiaj z abonamentu wylatuje aż 6 tytułów, ale nie przedłużajmy i przejdźmy do konkretów. Oto ich pełna lista:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Amnesia Collection (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Amnesia: Rebirth (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Back 4 Blood (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Phantom Abyss (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Research and Destroy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Soma (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej pozycje zostaną usunięte z Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one dostępne w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą nabyć je na własność w Xbox Store ze zniżką w wysokości 20%. Koniecznie napiszcie w komentarzach, za jakimi z usuwanych gier będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.