Niedobrze: 7 REWELACYJNYCH gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! W tym kultowe strzelanki multiplayer

Xbox Game Pass

W połowie miesiąca Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na drugą część listopada 2023, a także tytuły, które wkrótce zostaną usunięte. Tak się niestety składa, że dzisiaj abonament Amerykanów opuszcza aż 7 rewelacyjnych gier, za którymi wielu graczy z pewnością zatęskni. Mowa tu m.in. o kultowych strzelankach multiplayer, na których wielu z nas się wychowało.

Gry, które znikają dzisiaj z Xbox Game Pass – Battlefield: Bad Company 2 i więcej

Zwiastun Battlefield: Bad Company 2

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia. Niestety są też dni takie jak ten, kiedy abonament opuszczają wybrane tytuły. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów – dzisiaj z subskrypcji wylatują poniższe produkcje:

  1. Anvil (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Battlefield 1943 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Battlefield: Bad Company (Xbox One, Xbox Series X|S)
  4. Battlefield: Bad Company 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  5. Disc Room (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  6. Eastward (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Grid (Xbox One, Xbox Series X|S)

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Wymienione gry znikną z oferty Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Dajcie znać w komentarzach, za którymi z tych tytułów będziecie tęsknić najbardziej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.