Blair Witch, NBA 2K21 i dwie inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

Blair Witch

Dziś ostatni dzień miesiąca, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby nie zakończył go z przytupem, choć tym razem w negatywnym tego słowa znaczeniu. Negatywnym, bo zgodnie z zapowiedzią z abonamentu znikają aż cztery gry, w tym Blair Witch i NBA 2K21. Wiele osób z pewnością zatęskni za tymi tytułami.

Blair Witch, NBA 2K21 i inne gry żegnają się z Xbox Game Pass

Zwiastun NBA 2K21

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia, co oczywiście działa w obie strony. Niestety dziś nie zasiliły jej żadne nowości, a wręcz przeciwnie, bo usługę opuszczają cztery gry. Przechodząc do konkretów, lista usuwanych produkcji prezentuje się następująco:

  1. Blair Witch (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. NBA 2K21 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Double Kick Heroes (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Stranger Things 3: The Game (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą je kupić na własność w Microsoft Store z 20-procentową zniżką. Dobre i to!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z