Carrion i 4 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Carrion

10 dni temu Microsoft ujawnił nowe gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2022, a także zaznaczył, jakie tytuły wkrótce znikną z subskrypcji. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj z abonamentu wylatuje aż 5 produkcji z Carrion na czele. Szkoda, ale cóż — nic na to nie poradzimy.

REKLAMA

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass — Carrion i więcej (15.07.2022)

Zwiastun Children of Morta

Czy nam się to podoba, czy też nie, oferta Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony. Ustaliliśmy już, że dzisiaj mamy do czynienia z usuwanymi produkcjami, ale nie marnujmy czasu i skupmy się na konkretach. Bez przedłużania, abonament opuszczają następujące gry:

  1. Carrion (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Children of Morta (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Atomicrops (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Cris Tales (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Lethal League Blaze (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Słuchawki do Xbox Series X|S — najlepsze modele

Wymienione wyżej tytuły znikną z biblioteki Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Lepsze to niż nic — dajcie znać w komentarzach, za jakimi grami będziecie tęsknić najbardziej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!