Control, The Medium, Code Vein i 3 inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

Control

Na początku lutego Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę miesiąca, ale też poinformował, jakie produkcje wkrótce znikną z subskrypcji. Wśród tytułów oznaczonych do usunięcia znalazły się m.in. takie pozycje jak Control, The Medium czy Code Vein. Tak się niestety składa, że hity opuszczają usługę właśnie dziś.

REKLAMA

Control, The Medium, Code Vein i więcej gier wylatuje z Xbox Game Pass

Zwiastun The Medium

Zawartość oferty Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony, co oznacza, że czasami lądują w niej nowości, a niekiedy z subskrypcji wypadają wybrane gry. Ustaliliśmy już, że dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, więc skupmy się na konkretach. Bez przedłużania, abonament opuszczają następujące produkcje:

  1. Control (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Code Vein (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Final Fantasy XII The Zodiac Age (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  4. The Medium (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Project Winter (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. The Falconeer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione gry zostaną usunięte z biblioteki Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Nie da się ukryć, że w obliczu obecnej sytuacji dobre i to.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!