Sześć gier już wkrótce zniknie z Xbox Game Pass – DiRT 4, Oxenfree i więcej

DiRT 4

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass nieustannie się zmienia. Niestety działa to w dwie strony i nie kończy się na nowościach, bo wybrane tytuły niekiedy opuszczają usługę Microsoftu. Dziś dowiedzieliśmy się, że wraz z początkiem marca z abonamentu zniknie aż pięć gier. Jedna zostanie usunięta jeszcze w tym miesiącu.

Mowa o poniższych tytułach:

  1. DiRT 4 (konsole) – data usunięcia: 24.02.2021
  2. Oxenfree (konsole, PC) – data usunięcia: 01.03.2021
  3. The Jackbox Party Pack 4 (konsole) – data usunięcia: 01.03.2021
  4. Momodora: Reverie Under the Moonlight (konsole, PC) – data usunięcia: 01.03.2021
  5. Vambrace: Cold Soul (konsole, PC) – data usunięcia: 01.03.2021
  6. Mother Russia Bleeds (PC) – data usunięcia: 01.03.2021

O ile na nadrobienie pierwszej pozycji już za późno, wciąż można sprawdzić pozostałe gry, choć na ukończenie ich wszystkich raczej nie ma co liczyć.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.