Wybrane gry z serii FIFA i nie tylko wkrótce opuszczą Xbox Game Pass

FIFA 17

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia. Niestety działa to w dwie strony, co oznacza, że na nowościach się nie kończy – czasami niektóre tytuły są usuwane. A skoro o usuwanych tytułach mowa, to już wkrótce z usługi Microsoftu znikną m.in. wybrane gry z serii FIFA.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gry z serii FIFA i nie tylko oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun FIFA 18

Czy nam się to podoba, czy też nie, w aplikacji Xbox Game Pass pojawiły się nowe gry oznaczone do usunięcia. Bez zbędnego przedłużania, 6 maja 2021 roku abonament opuszczą następujące produkcje:

  1. FIFA 15
  2. FIFA 16
  3. FIFA 17
  4. FIFA 18
  5. NBA Live 18

Wymienione wyżej gry znikną tego samego dnia również z EA Play, czyli usługi wchodzącej w skład Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate. Mając to na uwadze, można się spodziewać, że ich serwery zostaną wkrótce wyłączone.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z