Fatalne wieści – wielki, szpiegowski hicior opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass. Gracze są zrozpaczeni

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiła wysoko oceniana gra, natomiast dzisiaj dobrych wieści niestety nie mamy. Otóż zgodnie z zapowiedzią, subskrypcję Microsoftu opuszcza wielki, szpiegowski hit. Po komentarzach w social mediach widać, że subskrybenci są zrozpaczeni stratą tak mocnej pozycji.

Hitman: World of Assassination żegna się z biblioteką Xbox Game Pass

Zwiastun Hitman: World of Assassination

Hitman: World of Assassination to aż 21 otwartych lokacji, w których jako Agent 47 będziemy musieli wykonać niezwykle trudne misje. Gra zebrała rewelacyjne oceny zarówno od graczy, jak i recenzentów, więc nic dziwnego, że wiele osób ubolewa nad jej usuwaniem z oferty Xbox Game Pass.

Tak się niestety składa, że produkcja opuści abonament Microsoftu jeszcze dzisiaj. Dopóki jednak gra pozostaje wciąż dostępna w bibliotece, subskrybenci jak zawsze mogą kupić ją na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Cóż, w obecnej sytuacji lepszy rydz niż nic…

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.