Ale pogrom: aż 8 gier wylatuje dzisiaj z Xbox Game Pass! W zamian dostajemy tylko jedna nowość

Xbox Game Pass

Złe wieści dla subskrybentów Xbox Game Pass. Dzisiaj z abonamentu Microsoftu wylatuje aż 8 gier, a w ich miejsce wpada tylko jedna nowość. To średnio uczciwa wymiana, ale cóż – czasami tak bywa.

Gry, które dzisiaj opuszczają Xbox Game Pass (15 maja 2024)

Zwiastun Just Cause 4

Wszyscy jesteśmy tutaj po konkrety, dlatego darujmy sobie lanie wody i przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj Xbox Game Pass opuszczają następujące gry:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Eastern Exorcist (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Eiyuden Chronicle Rising (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Fuga: Melodies of Steel 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Ghostlore (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Just Cause 4 Reloaded (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Norco (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. SD Gundam Battle Alliance (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  8. Supraland Six Inches Under (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej tytuły zostaną skasowane z biblioteki XGP do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one dostępne w ofercie, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. W obecnej sytuacji dobre i to.

Nowa gra od dzisiaj w Xbox Game Pass – Chants of Sennaar (15 maja 2024)

Zwiastun Chants of Sennaar

Chants of Sennaar to przygodówka, której akcja rozgrywa się w uniwersum na wzór historii biblijnej Wieży Babel. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować oraz poznawać mieszkańców tej niezwykle unikalnej krainy. Naszym celem będzie zaś zjednoczenie ludów zamieszkujących świat przedstawiony.

Chants of Sennaar jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji grę można uruchomić na komputerach, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.