Złe wieści: 3 gry znikają dzisiaj z Xbox Game Pass! Oto ich pełna lista

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to prawdopodobnie najpopularniejsza gamingowa subskrypcja na świecie. Regularnie trafiają do niej nowe gry, ale niestety niekiedy opuszczają je też wybrane tytuły. Tak jest właśnie dzisiaj, bo z usługi wylatują aż trzy gry; szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass (31 marca 2023)

Zwiastun MLB The Show 23

Mamy dzisiaj ostatni dzień miesiąca, a zwykle bywa tak, że w ostatni dzień miesiąca z Xbox Game Pass są usuwane konkretne gry. Niestety dzisiaj nie możemy mówić o wyjątku, ale nie przedłużajmy i przejdźmy od razu do sedna. Z subskrypcji wylatują następujące produkcje:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. MLB The Show 23 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Hot Wheels Unleashed (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Infinite Guitars (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej tytuły opuszczą bibliotekę Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak rzeczone tytuły wciąż pozostają dostępne w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem.

Nie da się ukryć, że informacje o grach usuwanych z Xbox Game Pass zawsze są przykre, ale cóż – taka kolej rzeczy. Na szczęście tym razem z subskrypcji wylatują dość niszowe tytuły, więc można powiedzieć, że mogło być gorzej. Niemniej dajcie znać w komentarzach, za którą z tych gier będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.