Microsoft usuwa dziś 6 świetnych gier z Xbox Game Pass! Zobacz ich listę, aby uniknąć zaskoczenia

Xbox Game Pass

Mamy dziś połowę miesiąca, a połowa miesiąca zwykle oznacza tylko jedno: usuwane gry z Xbox Game Pass. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj abonament Microsoftu opuszcza aż 6 tytułów – i to nie byle jakich. Żegnamy bowiem takie produkcje jak m.in. Mortal Shell czy Total War: Three Kingdoms.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – Mortal Shell, Total War: Three Kingdoms i więcej

Zwiastun Mortal Shell

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony. To z kolei oznacza, że czasami abonament Microsoftu opuszczają też wybrane tytuły. Niestety dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ale bez przedłużania – z subskrypcji wylatują następujące gry:

  1. Bridge Constructor Portal (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Chorus (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Maneater (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Mortal Shell (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Serious Sam 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Total War: Three Kingdoms (PC)

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series X

Wymienione wyżej tytuły opuszczą ofertę Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie da się ukryć, że Microsoft kasuje naprawdę udane gry, za którymi z pewnością zatęskni wielu graczy, ale cóż – nic na to nie poradzimy. Dajcie znać, których produkcji będzie Wam brakowało najbardziej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.