Omno i 4 inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Omno

Niestety nie mamy dzisiaj dobrych wieści, bo właśnie poznaliśmy tytuły aż 5 gier, które wkrótce zostaną usunięte z abonamentu Xbox Game Pass. Mowa tu m.in. o ciekawej platformówce Omno, więc niejeden gracz z pewnością niemiło się zaskoczy. Szkoda, ale cóż — taka już kolej rzeczy.

Omno i inne gry wkrótce opuszczą Xbox Game Pass

Zwiastun Raji: An Ancient Epic

Microsoft ujawnił listę 5 gier, które znikną z biblioteki Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu. Mimo że nie podano konkretnej daty (zapewne poznamy ją jutro), to poniższe tytuły najprawdopodobniej zostaną usunięte 31 lipca.

  1. Omno (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.07.2022)
  2. Raji: An Ancient Epic (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.07.2022)
  3. Dodgeball Academia (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.07.2022)
  4. Katamari Damacy Reroll (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.07.2022)
  5. Lumines Remastered (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.07.2022)

Przeczytaj też: Kierownica do Xbox One — najlepsze modele

Pod koniec warto wspomnieć, że dopóki oznaczone do usunięcia tytuły wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Cóż, dobre i to!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z