Aż 8 świetnych gier znika dzisiaj z Xbox Game Pass! Żegnamy też popularną polską produkcję

Xbox Game Pass

Kilkanaście dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec września i początek października 2023, jednocześnie przypominając o tytułach oznaczonych do usunięcia. Niestety dzisiaj nadszedł ten ponury dzień, w którym abonament Amerykanów opuszcza aż 8 produkcji. Żegnamy świetne gry, w tym popularną strzelankę polskiego studia.

8 gier opuszcza Xbox Game Pass – Outriders, Weird West i więcej (30.09.2023)

Zwiastun Outriders

Niestety zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony, a więc niekiedy opuszczają ją też wybrane produkcje. Tak się dzieje właśnie dzisiaj, bo z abonamentu wylatują następujące gry:

  1. Beacon Pines (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Despot’s Game (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Moonscars (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Outriders (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Weird West (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Shenzen I/O (PC)
  7. Last Call BBS (PC)
  8. Prodeus (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Starfield

Wymienione wyżej tytuły znikną z oferty Xbox Game Pass do końca dnia. Jednak dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci usługi Microsoftu jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie da się ukryć, że Microsoft kasuje naprawdę udane pozycje – wszak polskie Outriders czy ciepło przyjęte Weird West to gry, które zdecydowanie warto mieć za sobą.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.