Prison Architect, Xeno Crisis i 2 inne gry znikają dziś z Xbox Game Pass

Prison Architect

Dziś ostatni dzień miesiąca, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby nie zakończył go usunięciem kilku gier z biblioteki Xbox Game Pass. Tym razem padło m.in. na lubiane Prison Architect i Xeno Crisis. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

REKLAMA

Gry, które opuszczają dziś Xbox Game Pass – Prison Architect, Xeno Crisis i więcej

Zwiastun Xeno Crisis

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość oferty Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony. To z kolei oznacza, że niekiedy trafiają do niej nowe gry, a innym razem wybrane produkcje znikają z subskrypcji. Ustaliliśmy już, że dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, więc szanujmy swój czas i przejdźmy do konkretów. Bez przedłużania, abonament opuszczają następujące gry:

  1. Prison Architect (PC)
  2. Cyber Shadow (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Xeno Crisis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Nowhere Prophet (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione produkcje znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Warto jednak wspomnieć, że dopóki powyższe gry wciąż pozostają w usłudze Microsoftu, subskrybenci jak zawsze mogą kupić ja na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie da się ukryć, że lepsze to niż nic.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!