7 gier już wkrótce opuści Xbox Game Pass – PUBG: BATTLEGROUNDS, Mount & Blade: Warband i więcej!

PUBG

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass stale się zmienia, a to niestety działa w dwie strony. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już wkrótce z subskrypcji zniknie aż 7 lubianych gier, w tym PUBG: BATTLEGROUNDS i Mount & Blade: Warband. Nie jest to zbyt ciekawa wiadomość, ale mimo wszystko warto być na bieżąco, aby uniknąć przykrego zaskoczenia w przyszłości.

Gry, które niedługo znikną z Xbox Game Pass – PUBG: BATTLEGROUNDS, Mount & Blade: Warband i więcej

Zwiastun Mount & Blade: Warband

Czy nam się to podoba, czy też nie, licencje na większość gier z Xbox Game Pass prędzej czy później dobiegają końca. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, już niedługo usługę Microsoftu opuszczą następujące tytuły:

  1. PUBG: BATTLEGROUNDS (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: 15.01.2022
  2. Mount & Blade: Warband (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.01.2022
  3. Pandemic: The Board Game (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: 15.01.2022
  4. Desperados III (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.01.2022
  5. Ghost of a Tale (PC) – data usunięcia: 15.01.2022
  6. Kingdom Hearts III (Xbox One, Xbox Series X|S) – data usunięcia: 15.01.2022
  7. YIIK: A Postmodern RPG (PC) – data usunięcia: 15.01.2022

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają w subskrypcji Xbox Game Pass, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Wyjątkiem jest PUBG: BATTLEGROUNDS, bo 12 stycznia produkcja przejdzie na model Free-2-Play, co oznacza, że stanie się darmowa dla wszystkich. Oczywiście uzyskanie dostępu do niektórych funkcji nadal będzie wymagało uiszczenia stosownej opłaty, ale będzie to zupełnie opcjonalne.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z