9 gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! Microsoft czyści bibliotekę na koniec roku

Xbox Game Pass

Mamy dzisiaj 31 grudnia, czyli ostatni dzień w tym roku. Microsoft nie postanowił zakończyć go z przytupem, a wręcz przeciwnie – z Xbox Game Pass znika aż 9 gier. Żegnamy m.in. Scarlet Nexus i Iron Harvest.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – Scarlet Nexus i więcej

Zwiastun Scarlet Nexus

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj abonament Microsoftu opuszcza aż 9 tytułów. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Scarlet Nexus (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Tropico 6 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. The Pedestrian (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Secret Neighbor (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Outer Wilds (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Immortal Realms: Vampire Wars (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Iron Harvest (PC)
  8. Gorogoa (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  9. Embr (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Co to jest VPN

Wymienione wyżej gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Jak to mówią: lepszy rydz niż nic!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.