Tales of Vesperia: Definitive Edition, Gonner2 i cztery inne gry niedługo opuszczą Xbox Game Pass

Tales of Vesperia: Definitive Edition

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass stale się zmienia, co niestety działa w dwie strony. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że właśnie dowiedzieliśmy się o sześciu grach oznaczonych do usunięcia z usługi. Wśród tytułów „skazanych na wygnanie” jest m.in. Tales of Vesperia: Definitive Edition i Gonner2.

Tales of Vesperia: Definitive Edition, Gonner2 i więcej gier niedługo zniknie z Xbox Game Pass

Zwiastun Gonner2

Większość gier dostępnych w Xbox Game Pass bazuje na licencjach, co oznacza, że te prędzej czy później dobiegają końca. A gdy do tego dochodzi, to Microsoft jest zmuszony do wprowadzenia zmian w ofercie swojego abonamentu. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc bez przedłużania: pełne zestawienie gier, które niedługo znikną z Xbox Game Pass, rozpoczyna się poniżej.

  1. Tales of Vesperia: Definitive Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: 15.10.2021
  2. Gonner2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.10.2021
  3. The Swords of Ditto: Mormo’s Curse (PC) – data usunięcia: 15.10.2021
  4. ScourgeBringer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.10.2021
  5. Katana Zero (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.10.2021
  6. Heave Ho (PC) – data usunięcia: 15.10.2021

Dopóki wymienione gry wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store o 20% taniej. Lepsze to niż nic!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z