6 świetnych gier wylatuje dzisiaj z Xbox Game Pass! Żegnamy m.in. cenioną polską produkcję

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca Microsoft zaprezentował światu pierwszą ofertę Xbox Game Pass na październik 2023. Niestety wraz z ogłoszeniem Amerykanie przypomnieli o grach, które na dniach miały zostać usunięte z abonamentu. Niestety niefortunna data nadeszła już dzisiaj, a my żegnamy 6 świetnych gier, w tym polską perełkę – Trek to Yomi.

Gry usuwane dzisiaj z Xbox Game Pass – Trek to Yomi i więcej

Zwiastun Trek to Yomi

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony – jednym razem trafiają do niej nowości, innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Niestety dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ale darujmy sobie lanie wody i przejdźmy do konkretów. Z subskrypcji wylatują następujące gry:

  1. Eville (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Overwhelm (PC)
  3. Shenzhen I/O (PC)
  4. The Legend of Tianding (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Turnip Boy Commits Tax Evasion (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Trek to Yomi (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Monitor gamingowy do 600 zł – najlepsze modele

Wymienione wyżej produkcje znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak gry wciąż pozostają dostępne w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Cóż – dobre i to!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.