Yakuza 0, Pro Evolution Soccer 2021 i 3 inne gry znikają z Xbox Game Pass

Yakuza Kiwami

Dziś ostatni dzień roku, ale niestety nie jest to zbyt szczęśliwa data dla subskrybentów Xbox Game Pass. Abonament Microsoftu opuszcza bowiem 5 gier, w tym Yakuza 0 i Pro Evolution Soccer 2021. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Gry, które opuszczają dziś Xbox Game Pass – Yakuza 0, Pro Evolution Soccer 2021 i więcej

Zwiastun Pro Evolution Soccer 2021

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass nieustannie się zmienia, a to niestety działa w dwie strony. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, dzisiaj usługę opuszczają następujące gry:

  1. Yakuza 0 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Yakuza Kiwami 1 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Yakuza Kiwami 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Pro Evolution Soccer 2021 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  5. The Little Acre (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Wymienione wyżej tytuły znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Nie da się ukryć, że lepsze to niż nic…

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z