[Akt.] Wiedźmin 3: Dziki Gon i inne gry już wkrótce opuszczą bibliotekę Xbox Game Pass

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Biblioteka Xbox Game Pass jest bardzo bogata, ale niestety już niedługo opuści ją aż pięć gier. Wśród usuwanych tytułów znalazł się m.in. nasz rodzimy Wiedźmin 3, za którym wiele osób z pewnością zatęskni. Nic nie możemy na to poradzić, więc nie pozostaje nam nic innego, jak pogodzić się z tą bardzo nieciekawą informacją.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass – Wiedźmin 3: Dziki Gon i więcej

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc bez zbędnego przedłużania – wkrótce z biblioteki Xbox Game Pass znikną następujące tytuły:

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon (konsole)
  2. Bloodstained: Ritual of the Night (PC, konsole)
  3. Kona (konsole)
  4. Alvastia Chronicles (PC, konsole)
  5. Astrologaster (PC)

Gry pojawiły się w sekcji zatytułowanej „Wkrótce zostanie usunięta” w aplikacji mobilnej Xbox Game Pass. Niestety Microsoft nie poinformował, kiedy wymienione wyżej produkcje zostaną skasowane, ale według portalu True Achievements, opuszczą one bibliotekę Xbox Game Pass już 16 marca 2021 roku. To z kolei oznacza, że na nadrobienie ewentualnych zaległości nie zostało już zbyt dużo czasu.


Aktualizacja – 03.03.2021, 18:00

Microsoft potwierdził, że gry opuszczą bibliotekę Xbox Game Pass 15 marca 2021 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z