W Valheim niebawem pojawi się nowy biom! Twórcy opowiadają o procesie tworzenia gorącego obszaru

valheim

Zbliża się koniec roku, zatem twórcy różnych gier zapowiadają już nowości na 2024 rok. Nie inaczej jest w przypadku Valheim, czyli survivalowej gry od studia Iron Gate. Deweloperzy właśnie zapowiedzieli termin, w którym w produkcji pojawi się nowy region – Ashlands.

Valheim w pierwszej połowie 2024 roku otrzyma wulkaniczny biom Ashlands

Valheim – zapowiedź Ashlands

W Valheim znajdziemy już kilka rodzajów różnych biomów. Gracze mogą eksplorować łąkę, czarny las czy bagno. Twórcy dbają jednak o rozwój swojej produkcji i zapowiedzieli termin dodania kolejnego regionu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowy biom, który urozmaici rozgrywkę w Valheim, będzie nosić nazwę Ashlands. Pojawi się on w grze w pierwszej połowie 2024 roku i oczywiście zaoferuje nową zawartość, która rozszerzy możliwości związane z budowaniem, walką czy craftingiem. Wulkaniczne środowisko wprowadzi też kolejne wyzwania, w tym zwęglonych przeciwników.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Wraz z zapowiedzią udostępniony został materiał dotyczący Ashlands. Zainteresowani mogą zatem rzucić okiem, jakie atrakcje mają dla graczy twórcy Valheim, a także dowiedzieć się nieco więcej na temat procesu powstawania nowych obszarów. Fani produkcji z pewnością mają na co czekać.

Źródło: Steam, YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.