Świetna przygodówka Ubisoftu może trafić na PlayStation, Xboxy i Nintendo Switch

Valiant-Hearts-Coming-Home

Valiant Hearts: Coming Home jest obecnie tytułem ekskluzywnym Netflixa. Wiele jednak wskazuje, że gra wkrótce trafi na konsole. Przygodówka od Ubisoftu ma zmierzać bowiem na Nintendo Switch, PlayStation i Xboxy.

Valiant Hearts: Coming Home zostanie wydane na PlayStation, Xboxach i Nintendo Switch?

Valiant Hearts: Coming Home – zwistun

Valiant Hearts: Coming Home to produkcja Ubisoftu, która stanowi kontynuację The Great War z 2014 roku. Gra opowiada o historii dwóch braci, którzy muszą przetrwać w okopach I wojny światowej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł ten ukazał się w styczniu 2023 roku i jest obecnie dostępny wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Ponadto pobrać go mogą tylko subskrybenci Netflixa.

Jak się jednak okazuje, Valiant Hearts: Coming Home może trafić na Nintendo Switch, PlayStation oraz Xboxy. Tak przynajmniej wskazuje brazylijska agencja ratingowa, która – jak donosi VGC – oceniła grę właśnie na te platformy.

Wiele więc wskazuje na to, że ekskluzywność Valiant Hearts: Coming Home była wyłącznie tymczasowa. Jeśli tak, to świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy kiedykolwiek chcieli się zapoznać z tym interesującym tytułem.

Przypomnijmy, że został on przyjęty niezwykle ciepło przez graczy. Nie byłoby więc nic dziwnego w tym, gdyby Ubisoft zdecydował o jego przeportowaniu na konsole.

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.