Vampire Survivors doczeka się nowego trybu gry! Hit z Game Passa zostanie rozbudowany o Przygody

Vampire Survivors

Vampire Survivors to przyjemny indyk, który niespodziewanie stał się hitem Xbox Game Pass. Nic więc dziwnego, że gra nadal jest rozwijana. Teraz ogłoszono, że wraz z nową aktualizacją doczeka się nowego trybu rozgrywki.

Vampire Survivors – aktualizacja 1.8 zapowiedziana

Zwiastun Vampire Survivors

Najnowsza aktualizcja Vampire Survivors zostanie oznaczona cyframi 1.8. O jej szczegółach poinformował portal Pure Xbox. Tak prezentuje się natomiast oficjalny opis najważniejszego elementu uaktualnienia – trybu Przygody.

Przygody to samodzielne, miniaturowe tryby fabularne, które mieszają zawartość gry, podążając za obsadą Ocalałych w serii zwariowanych zadań pobocznych. Każda przygoda będzie oferować unikalną ścieżkę progresji, dając graczowi możliwość rozpoczęcia od zera i stawienia czoła niestandardowym wyzwaniom z ograniczonym arsenałem – bez utraty cennych odblokowań w głównej grze.

Opis trybu Przygody w Vampire Survivors

Deweloper gry – Poncle – nie zasygnalizował jeszcze daty premiery nowej łatki. Możemy oczywiście założyć, że cała jej zawartość będzie darmowa dla posiadaczy Xbox Game Pass.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Przypomnijmy, że Vampire Survivors zadebiutowało w 2022 roku. Gra szturmem zdobyła popularność wśród abonentów usługi Microsoftu, a poza Xboxem One oraz Xboxami Series X|S jest też dostępna na PC, Nintendo Switch i na urządzeniach mobilnych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.