Vampire Survivors zmierza na PS4 i PS5! Hit z Game Passa doczeka się też kolaboracji z kultową Contrą

Vampire Survivors

Wiele osób na to czekało i wygląda na to, że w końcu się doczekało. Hitowy indyk Vampire Survivors w końcu zmierza na PlayStation. Przy okazji dostaniemy też nowe DLC, które powstało na mocy kolaboracji z Konami.

Vampire Survivors – zapowiedź na PS4 i PS5, DLC z Contrą

Vampire Survivors: Operation Guns – zwiastun

Vampire Survivors dosyć niespodziewanie okazało się grą, którą sprawdził chyba każdy. Wielu graczy zastanawiało się, czy produkcja ta trafi wreszcie na PlayStation.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Miło więc ogłosić, że gra została zapowiedziana na PS4 i PS5 podczas eventu Triple-I Initiative. Niestety jej dokładna data premiery na konsolach PlayStation nie jest jeszcze znana, ale wydarzy się to już latem 2024 roku.

To niejedyna nowość związana z Vampire Survivors. Przy okazji zapowiedziano również DLC Operation Guns, które jest kolaboracją z kultową Contrą Konami. Rozszerzenie to pojawi się 9 maja 2024 roku na PC, Nintendo Switch, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Przypomnijmy, że tytuł ten pierwotnie zadebiutował w październiku 2022 roku. Dosyć szybko okazał się prawdziwym hitem – również za sprawą znalezienia się w abonamencie Xbox Game Pass.

Źródło: Instant Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.