Vermintide 2 za darmo! Fatshark świętuje nadchodzącą premierę Warhammer 40,000: Darktide

Vermintide 2

Już 30 listopada na rynek trafi Warhammer 40,000: Darktide, nowa gra studia Fatshark. Z tej okazji deweloper postanowił rozdać graczom swoją poprzednią produkcję. Do 7 listopada na Steamie za darmo można odebrać Vermintide 2.

Vermintide 2 do odebrania za darmo

Zwiastun Trail of Treachery, nowego DLC do Vermintide 2

Cały listopad Fatshark postanowił spędzić na świętowaniu zbliżającej się premiery Warhammer 40,000: Darktide. Do 7 listopada można za darmo dodać do swojej steamowej biblioteki Vermintide 2, a dzień później wszyscy posiadacze gry dostaną darmowy dodatek Trail of Treachery.

Nie jest to koniec atrakcji dla fanów Warhammera. Od 17 listopada rozpoczną się bowiem beta testy Darktide dla wszystkich posiadaczy preordera. Potrwają one aż do 29 listopada. Ponadto Fatshark ogłosiło, że wszyscy posiadacze Vermintide lub Vermintide 2 dostaną DLC do Darktide, Devoted Rejects.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3 dla dzieci

Warhammer 40,000: Darktide zadebiutuje na PC 30 listopada. Niedługo po tej premierze planowany jest również debiut gry na Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!