Vigor zadebiutuje wkrótce we wczesnym dostępie na Steam! Hit od twórców Arma i DayZ wreszcie na PC

Vigor

Już niedługo użytkownicy komputerów osobistych będą mieli okazję zapoznać się z kolejną strzelanką od twórców Arma i DayZ. Deweloperzy ze studia Bohemia Interactive poinformowali bowiem, że Vigor wreszcie doczeka się wersji na PC. Dotychczas wspomniana produkcja dostępna była wyłącznie na konsolach.

Vigor w końcu doczeka się wersji na PC. Ujawniono termin debiutu gry we wczesnym dostępie na Steam

Vigor – zapowiedź wersji PC

Zgodnie z przekazanymi informacjami pecetowa wersja Vigor zadebiutuje w maju 2024 roku we wczesnym dostępie na Steam. Wówczas na platformie Valve ukaże się Vigor – Reinforcements Pack, za którego sprawą gracze PC otrzymają dostęp do gry, a także ekskluzywnych dodatków oraz zestawu broni i przedmiotów jednorazowych o wszystkich stopniach rzadkości. Wspomniany pakiet wyceniono na 19,99 dolarów, czyli około 80 złotych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nabywcy Vigor – Reinforcements Pack wezmą udział w 18. sezonie zmagań o nazwie Vigor Chronicles: Isolation. Wraz ze wspomnianą aktualizację w grze pojawiła się nowa mapa, a także wyczekiwany przez fanów granat dymny. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze PC jako pierwsi przetestują także ulepszony system walki bronią palną, na który również czeka wielu członków społeczności gry Vigor.

Na koniec warto dodać, że Vigor zadebiutowało na rynku w 2019 roku. Obecnie produkcja studia Bohemia Interactive dostępna jest na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Wspomniany tytuł dystrybuowany jest w modelu free-to-play.

Źródło: better. gaming agency

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.