Piekło zamarzło! Nadchodząca gra od Square Enix na premierę trafi do Xbox Game Pass

Vision of Mana Xbox Game Pass

Do niedawna Square Enix niezbyt chętnie spoglądało na ekosystem Xboxa, a dowodem tego może być brak wielu nowych gier japońskiego przedsiębiorstwa na konsolach Microsoftu. Od pewnego momentu korporacja zaczęła nieco łaskawiej spoglądać na stronę sprzętu od „Zielonych” i efektem tego jest, chociażby pojawienie się Final Fantasy XIV na Xboxach. Okazuje się, że to nie jedyna taka akcja, bo współpraca między firmami zdaje się zacieśniać jeszcze bardziej.

Visions of Mana najwidoczniej trafi do Xbox Game Pass już w dniu premiery

Najnowsze doniesienia, na które natrafił Idle Sloth wskazują, że nadchodzące Visions of Mana będzie od początku dostępne w ramach Xbox Game Pass. Na stronie Microsoftu znalazła się bowiem adnotacja przy banerze promującym grę, który wprost głosi „Play Day One”. Pojawia się ona w momencie, gdy dana pozycja trafia właśnie do topowej usługi Xboxa w dniu premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pogłoski na temat obecności najnowszej gry od Square Enix, która zawitać do Game Passa pojawiły się już po prezentacji na ostatnim Xbox Developer Direct. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak raczej mało kto spodziewałby się, że mowa o obecności w abonamencie od samej premiery.

Vision of Mana strona Xbox
Vision of Mana na stronie Xbox

Na moment pisania tego newsa baner na stronie dalej potwierdza, że Visions of Mana od premiery dostępne będzie w Game Passie. Nie można jednak wykluczyć, że jest to po prostu błąd ze strony Microsoftu. Szanse na te są małe, ale zawsze warto brać to pod uwagę, żeby potem się nie rozczarować. Pewne jest natomiast, że ktoś w siedzibie giganta z Redmond nieco się pośpieszył…

Źródło: Twitter/X: Idle Sloth , Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.