Marvel’s Spider-Man 2 na nowych screenach! W grze zabraknie jednego z symboli Nowego Jorku

Marvel's Spider-Man 2 Miles

W zeszłym tygodniu spore zamieszanie wywołała dwuznaczna promocja edycji kolekcjonerskiej gry Marvel’s Spider-Man 2. Tymczasem pojawiły się kolejne informacje na temat nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games. Do sieci trafiły bowiem nowe zrzuty ekranu, a deweloperzy potwierdzili, że w kontynuacji przygód Człowieka-Pająka zabraknie jednego z ikonicznych dla Nowego Jorku budynków.

Nowe zrzuty ekranu z Marvel’s Spider-Man 2. Insomniac Games potwierdza, że w grze zabraknie Chrysler Building

W rozmowie z New York Times twórcy Marvel’s Spider-Man 2 poinformowali, że gracze nie będą mieli okazji wdrapać się na Chrysler Building, czyli znajdujący się przy skrzyżowaniu 42. ulicy i Lexington Avenue wieżowiec. Wspomniany budynek jest jednym z symboli Nowego Jorku, ale nie pojawi się on w nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games.

Deweloperom nie udało się bowiem uzyskać zgody na umieszczenie popularnego drapacza chmur w swojej grze. W tym miejscu warto dodać, że Chrysler Building był obecny w Marvel’s Spider-Man z 2018 roku. Wieżowiec nie pojawił się już jednak w wydanym dwa lata później Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 500 zł

Kup Marvel’s Spider-Man 2

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje na rynku już 20 października 2023 roku. Kontynuacja przygód Człowieka-Pająka dostępna będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje na temat rozmiaru nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.