Gra z uniwersum Warhammera za darmo! Steam rozdaje kolejną produkcję

Warhammer 40,000 Gladius Relics of War

Co jakiś czas na Steamie pojawiają się darmowe gry i tak jest też tym razem. W tym przypadku mowa o produkcji z uniwersum Warhammera. Może to być więc prawdziwa gratka dla fanów franczyzy.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na Steamie

Zwiastun Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War pojawił się na rynku w 2018 roku. To kolejna już ciepło przyjęta produkcja z tego uniwersum, która powinna przypaść do gustu wszelkim zwolennikom gatunku RTS.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W grze cztery frakcje walczą ze sobą o niezbędne zasoby planety. To pierwszy turowy tytuł z tego IP, który daje nam możliwość pokierowania nad losami jednej z nich.

I to za darmo. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War został bowiem udostępniony do pobrania na Steamie:

Gra pozostanie darmowa do 30 maja do godziny 19:00. Jeśli przypiszemy ją do naszej biblioteki do tego czasu, pozostanie ona w niej na zawsze.

Źródło: Steam

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.