Aż 9 gier za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days robi wrażenie

Xbox Free Play Days

W ostatni weekend maja posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate nie będą mogli narzekać na nudę. W sieci pojawiły się bowiem szczegóły nowej oferty Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ten weekend użytkownicy będą mieli okazję przetestować aż 9 produkcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak Blood Bowl 3, Necromunda: Underhive Wars, Talisman: Digital Edition, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, Warhammer 40,000: Mechanicus, Warhammer 40,000: Rogue Trader, Warhammer Age Of Sigmar: Realms Of Ruin, Warhammer: Chaosbane oraz Warhammer: Vermintide 2.

Blood Bowl 3, Necromunda: Underhive Wars, Talisman: Digital Edition, Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, Warhammer 40,000: Mechanicus, Warhammer 40,000: Rogue Trader, Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, Warhammer: Chaosbane i Warhammer: Vermintide 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (23-26 maja)

Warhammer 40,000: Rogue Trader – zwiastun

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 26 maja, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie w ten weekend przetestować swoje umiejętności w krwawej wersji futbolu amerykańskiego? A może wykażecie się taktycznym zmysłem w Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.