Warhammer 40,000: Space Marine 2 z dużym przeciekiem! Do sieci trafiło wideo z oficjalnym artbookiem gry

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Uniwersum Warhammera 40,000 jest jednym z najpopularniejszych światów science fiction wykorzystywanym w popkulturze. W tym roku na rynku pojawi się druga odsłona serii trzecioosobowych strzelanek o podtytule Space Marine, która zdążyła już rozgrzać wyobraźnię fanów. Dzięki wyciekowi oficjalnego artbooka gracze dowiedzieli się nowych szczegółów dotyczących produkcji.

Oficjalny artbook Warhammer 40,000: Space Marine 2 zdradza szczegóły dotyczące produkcji

Warhammer 40,000: Space Marine 2 — zwiastun

Choć Warhammer 40,000: Space Marine 2 miał zadebiutować jeszcze w 2023 roku, jednak wydawca Focus Entertainment oraz deweloperzy ze studia Saber Interactive zadecydowali o opóźnieniu premiery, by nadać grze kilka poważnych szlifów. Ostatecznie tytuł pojawi się w drugiej połowie tego roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W sieci pojawiło się kilka zwiastunów i fragmentów rozgrywki, które zarysowały ogólną specyfikę tytułu, jednak brakowało szczegółów dotyczących mechanik oraz trybów gry w Warhammer 40,000: Space Marine 2. Teraz jednak do internetu wyciekł film, na którym jeden z użytkowników serwisu YouTube robi pełen przegląd oficjalnego artbooka gry. By nie psuć czekającym na produkcję graczom zabawy, nie będziemy zamieszczać w artykule tego wideo bezpośrednio, jednak zainteresowane osoby łatwo odnajdą go w sieci.

Użytkownicy serwisu Reddit szybko przeanalizowali materiał i wyciągnęli z niego najważniejsze informacje dotyczące gry. W dedykowanym wątku w punktach wymienili oni, co ma się znaleźć w Warhammer 40,000: Space Marine 2.

  • Gra będzie zawierała tryb PvP, lecz jedynie Marine vs Marine
  • Będzie istniała możliwość personalizacji sztandarów i klanów w trybie PvP
  • W grze znaleźć się ma bazowy obszar, w którym będziemy mogli ulepszać swojego bohatera i z którego będziemy mogli wybierać kolejne misje
  • Jeden z głównych bohaterów ma mieć na imię Chairon
  • W artbooku zostało pokazane wiele lokacji, poziomów, przeciwników oraz bossów (różne rodzaje Tyranidów oraz Marines Chaosu)
  • W książce można też zobaczyć bronie, pojazdy i inne przedmioty dostępne w grze

Te wieści pozwalają graczom zobrazować jaką wizję na grę ma Saber Interactive. Przeciek ten jest niemal na 100% prawdziwy, gdyż chyba nikomu nie chciałoby się podrabiać w tak dokładny sposób artbooka do niewydanej jeszcze gry. Przedstawione informacje można więc traktować jako wiarygodne.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 będzie miał premierę 9 września 2024 roku. Tytuł będzie dostępny na PC, PlayStation 5 orz Xbox Series X|S.

Źródło: Eurogamer

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.