Warhammer 40,000: Space Marine 2 na nowym zwiastunie! Premiera gry coraz bliżej

Warhammer 40000 Space Marine 2

Fani uniwersum Warhammera mogą zacierać ręce. Wielkimi krokami zbliża się bowiem Warhammer 40,000: Space Marine 2. Gra doczekała się także nowego, krwawego zwiastuna na Summer Game Fest 2024.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ze świeżym zwiastunem na Summer Game Fest 2024

Zwiastun Warhammer 40,000: Space Marine 2 na Summer Game Fest 2024

Na Summer Game Fest pojawił się krótki, ale treściwy zwiastun nadchodzącego nowego Warhammera. Na materiale przede wszystkim widać pełną akcji krwawą walkę oraz multum przeciwników na ekranie. Gra zapowiada się brutalnie, jak na uniwersum przystało.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zadebiutuje 9 września 2024 roku. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Summer Game Fest

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.