Czekacie na Warhammer 40000: Space Marine 2? Zdaniem insidera gra pojawi się na The Game Awards 2022

Warhammer 40000: Space Marine 2

Na gali The Game Awards 2021 miłośnicy uniwersum Warhammer 40000 doczekali się zapowiedzi Warhammer 40000: Space Marine 2, czyli kontynuacji wydanego w 2011 roku Warhammer 40000: Space Marine. Od tamtego czasu deweloperzy ze studia Saber Interactive nie dzielili się żadnymi informacjami i materiałami ze wspomnianej produkcji. Niewykluczone jednak, że jeszcze w tym tygodniu sytuacja ta ulegnie zmianie.

Warhammer 40000: Space Marine 2 z prezentacją rozgrywki na The Game Awards 2022 – twierdzi insider

Warhammer 40000: Space Marine 2 – zwiastun z The Game Awards 2021

Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – poinformował za pośrednictwem serwisu Insider Gaming, że Warhammer 40000: Space Marine 2 będzie jedną z atrakcji na gali The Game Awards 2022. W trakcie wydarzenia deweloperzy ze studia Saber Interactive mają rzekomo zaprezentować gameplay ze wspomnianej produkcji. Niestety insider nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów na temat samej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Miłośnikom uniwersum Warhammer 40000, którzy czekają na Warhammer 40000: Space Marine 2, nie pozostaje na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że na The Game Awards 2022 faktycznie dojdzie do prezentacji rozgrywki z nadchodzącej produkcji studia Saber Interactive.

Zobacz też: Najlepsze telefony gamingowe

Zgodnie z zapowiedziami Warhammer 40000: Space Marine 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niestety na ten moment nie ujawniono nawet przybliżonej daty premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.