Wyczekiwana gra w uniwersum Warhammera w końcu z datą premiery na Xboxach i w Xbox Game Pass!

Warhammer 40K Darktide Xbox Game Pass

Dzisiejsze wydarzenie Into the Infinite A Level Infinite Showcase poza zapowiedzią bety Assassin’s Creed Jade przyniosło nam jeszcze jedną ciekawą informację. Deweloperzy ze studia Fatshark przygotowali dla posiadaczy konsol od Microsoftu nie lada gratkę, bo okazuje się, że już niebawem Warhammer 40k Darktide zagości na konsolach Xbox Series X|S! Jakby tego było mało, gra od razu pojawi się też w ulubionym modelu subskrypcyjnym wielu graczy.

Warhammer 40K Darktide z datą premiery na Xbox Series X|S i Xbox Game Pass

Warhammer 40K Darktide — trailer wydania na konsole Xbox Series X|S

W trakcie wydarzenia Into the Infinite A Level Infinite Showcase potwierdzone zostało, że Warhammer 40K Darktide zadebiutuje na konsolach Xbox Series X|S już 4 października 2023 roku. Do tego, od momentu premiery gra dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass, co na pewno stanowi dla wielu nie lada zachętę.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że pecetowe wydanie tej produkcji zadebiutowało na rynku 30 listopada 2022 roku. Do tego jest ona dostępna w PC Game Pass, a to zaś oznacza, że każdy zainteresowany może przetestować ją jeszcze przed debiutem na konsolach Microsoftu.

Ciekawie brzmi także informacja o ogromnej aktualizacji, której celem będzie całkowita przebudowa obecnie istniejącego systemu klas. Dzięki temu gracze mają zyskać nowe możliwości w znalezieniu swojego własnego stylu zabawy. Oczywiście wszystkie zmiany dostępne będą zarówno na PC, jak i konsolach Xbox Series X|S.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Xbox Series X

Tym samym Warhammer 40K Darktide dołączy do całkiem pokaźnej puli gier, które w przeciągu najbliższych kilku miesięcy zagoszczą w abonamencie Xbox Game Pass. Zamierzacie sprawdzić jedną z najpopularniejszych gier w portfolio studia Fatshark? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.