Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin ma datę premiery! W nowego RTS-a zagramy już tej jesieni

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

Dobre wieści dla wszystkich miłośników figurkowej gry bitewnej Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin. Studio Frontier Developments już jakiś czas temu zapowiedziało Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, czyli nowego RTS-a skierowanego do fanów wspomnianej marki. Wczoraj natomiast deweloperzy zaprezentowali kolejny zwiastun swojej produkcji, a także ujawnili dokładną datę premiery.

Data premiery Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin ujawniona. Frontiers Developments zaprezentowało też nowy zwiastun

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin – zwiastun z datą premiery

Powyższy zwiastun informuje, że Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zadebiutuje na rynku już 17 listopada 2023 roku. W udostępnionym przez Frontier Developments materiale nie zabrakło natomiast miejsca na fragmenty rozgrywki, które pokazują, jak całość prezentuje się w akcji. Początek trailera prezentuje fragment kampanii fabularnej, a jego dalszą część tryb podboju.

Deweloperzy poinformowali również, że zainteresowani gracze mogą już składać zamówienia przedpremierowe na Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin. Użytkownicy, którzy zdecydują się kupić wspomnianą produkcję w przedsprzedaży, otrzymają Zestaw indywidualizacji profilu Awangarda zawierający awatar, ramkę awatara, proporzec i obraz na proporcu.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup PlayStation 5

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nadchodząca produkcja studia Frontiers Developments zaoferuje zarówno kampanią fabularną, jak i tryb sieciowy. Gra otrzyma również pełne wsparcie dla funkcji cross-play na wszystkich platformach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.