Wasteland 3 za darmo! Pobierz klasycznego RPG-a z platformy, która umożliwi Ci odsprzedaż gier cyfrowych

Wasteland 3

Wasteland 3 to klasyk RPG, obok którego nie przejdzie obojętnie żadny fan gatunku. Ci, którzy jeszcze nie znają tego tytułu, mogą zgarnąć go teraz za darmo. Wszystko dzięki pewnej uchodzącej za rewolucyjną platformie, na której gracze mogą odsprzedawać należące do nich gry cyfrowe.

Wasteland 3 za darmo w Robot Cache

Zwiastun Wasteland 3

Wasteland 3 nie potrzebuje zbytnio większego wprowadzenia. To kolejny udany klasyk od studia inXile, które jest kontynuatorem tradycji od dawna nieistniejącego już Interplay.

Gra zadebiutowała w 2020 roku, a teraz można ją zgarnąć za darmo z Robot Cache. Promocja potrwa jeszcze przez 13 dni, czyli do 20 lipca.

Na pewno wielu czytelników zastanawia się teraz, czym tak naprawdę jest Robot Cache. To dosyć nowy sklep współpracujący z AMD, który oferuje jednak odrobinę więcej możliwości niż Steam czy Epic Games Store.

Różnicą jest fakt, że twórcy platformy podchodzą do rynku w dosyć rewolucyjny sposób. Jako posiadacze gier cyfrowych w Robot Cache możemy je bowiem następnie odsprzedać, za co otrzymamy digitalową walutę sklepu. Tę następnie wydajemy na kolejne tytuły, które znajdują się w ofercie.

Robot Cache współpracuje z AMD, aby połączyć pierwszy na świecie internetowy sklep z grami wideo, który umożliwia konsumentom granie, zarabianie i sprzedawanie gier z wysokowydajnymi produktami obliczeniowymi i wizualizacyjnymi.

Opis Robot Cache

Robot Cache jest jeszcze w fazie beta, więc naturalnie nadal boryka się z kilkoma problemami. Jednym z nich jest mechaniczne tłumaczenie z języka angielskiego, co może trochę przeszkodzić purystom.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednym. Wasteland 3 jest grą udostępnioną za darmo, więc nie można jej odsprzedać na rynku wtórnym sklepu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.