Ruszyły zdjęcia do filmu Watch Dogs. Ubisoft oficjalnie informuje

Watch Dogs

Jeśli chodzi o gry, seria Watch Dogs wydaje się raczej martwa. Fanom pozostaje cieszyć się z właśnie powstającego filmu. Zdjęcia do niego oficjalnie wystartowały.

Początek zdjęć do filmu Watch Dogs

Przypomnijmy, że prace nad filmem Watch Dogs nadal postępują. Odpowiada za niego New Regency, a reżyserem jest Francuz Mathieu Tur – ten sam, który ma przenieść na szklane ekrany A Plague Tale: Innocence.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W przypadku Watch Dogs zdjęcia już wystartowały. Ubisoft podzielił się z nami zdjęciem z planu, gdzie niedawno padł pierwszy klips.

Wiemy już też co nieco na temat aktorów. Produkcja wyróżni dwójkę gwiazd, jakimi są Sophie Wilde oraz Tom Blyth.

Kto wie, być może sukces filmów przyczyni się do wznowienia prac nad grami. Na razie jednak szanse są na to marne – Ubisoft miał stwierdzić nawet, że seria jest „martwa i pogrzebana”.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.